Dokumenty i ulotki znacznie się od siebie różnią i to na wielu płaszczyznach, dlatego do ich wydrukowania wykorzystuje się różne techniki drukarskie. Każda z nich lepiej sprawdza się przy różnego rodzaju drukach, ale dla naszego doświadczonego zespołu zarówno druk cyfrowy jak i offsetowy nie mają żadnych tajemnic.

Druk cyfrowy

Druk cyfrowy to jedna z popularniejszych technik druku, jakie znaleźć możemy w drukarniach stacjonarnych i internetowych. Nasza firma oferuje profesjonalny druk cyfrowy dla najbardziej wymagających Klientów. 

Druk cyfrowy nie tylko jest szybszy i tańszy od druku offsetowego, ale ma dodatkową zaletę, bo mianowicie pozwala na personalizację poszczególnych egzemplarzy wydruku np. na wizytówkach, zaproszeniach itp. Innymi słowy, możliwe jest zamieszczanie odmiennych danych na każdym osobnym wydruku.

 

Druk offsetowy

Ekipa 4font oferuje także usługi w zakresie szeroko pojętego komputerowego przygotowania do druku

Technika druku offsetowego zapewnia najwyższą jakość wydruku a nasze wieloletnie doświadczenie i współpraca z profesjonalnymi drukarniami sprawia, że każdy pomysł naszego klienta przybierze fizyczną formę.

Oferujemy kompleksowe usługi związane z procesem przygotowania do druku – redagujemy teksty, opracowujemy wykresy i tabele, umieszczamy wewnątrz tekstu wybrane ilustracje, a także na życzenie klienta łamiemy teksty pisane w innym języku.

Jeśli planujesz wydać swoją publikację w mniejszym nakładzie, możesz ją wydrukować w naszej drukarni cyfrowej.

Nasze prace

 

 

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

 

napisz do nas

odpiszemy najszybciej jak to możliwe