Dokumenty i ulotki znacznie się od siebie różnią i to na wielu płaszczyznach, dlatego do ich wydrukowania wykorzystuje się różne techniki drukarskie. Każda z nich lepiej sprawdza się przy różnego rodzaju drukach, ale dla naszego doświadczonego zespołu zarówno druk cyfrowy jak i offsetowy nie mają żadnych tajemnic.

agencja kreatywna 4font - wizytówki druk cyfrowy

Druk cyfrowy

Druk cyfrowy to jedna z popularniejszych technik druku, jakie znaleźć możemy w drukarniach stacjonarnych i internetowych. Nasza firma oferuje profesjonalny druk cyfrowy dla najbardziej wymagających Klientów. 

Metoda druku cyfrowego nie jest tylko szybsza i tańsza od offsetu, ale ma dodatkową zaletę, bo mianowicie pozwala na personalizację poszczególnych egzemplarzy wydruku np. na wizytówkach, zaproszeniach itp. Innymi słowy, możliwe jest drukowanie nawet niewielkich zmian w projekcie bez konieczności wykonywania całego procesu drukowania od nowa. 

 

agencja kreatywna 4font - katalog druk offestowy

Druk offsetowy

Ekipa 4font oferuje także usługi w zakresie szeroko pojętego komputerowego przygotowania do druku

Technika druku offsetowego zapewnia najwyższą jakość wydruku a nasze wieloletnie doświadczenie i współpraca z profesjonalnymi drukarniami sprawia, że każdy pomysł naszego klienta przybierze fizyczną formę.

Oferujemy kompleksowe usługi związane z procesem przygotowania do druku – redagujemy teksty, opracowujemy wykresy i tabele, umieszczamy wewnątrz tekstu wybrane ilustracje, a także na życzenie klienta łamiemy teksty pisane w innym języku.

Jeżeli planujesz wydać swoją publikację w mniejszym nakładzie, możesz ją wydrukować w naszej drukarni cyfrowej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o druku cyfrowym i offsetowym, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy Ci wybrać najlepszą metodę druku dla Twoich potrzeb.

Nasze prace

Nasza firma zrealizowała następujące projekty:

  • kompleksową obsługę wydania albumu malarstwa Agnieszki Sowisło-Przybył
  • projekt katalogu produktów na rok 2018/2019 dla firmy Jackowski
  • przewodnik turystyczny Bajkał dla biura podróży Szerokie Tory
  • kampanię reklamową osiedla mieszkaniowego Koninko
  • ulotkę składanądla firmy Kuhn
  • nietypową broszurę dla firmy Hauraton
  • wydanie książki Medycyna dla nurkujących

 

 

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

 

napisz do nas

odpiszemy najszybciej jak to możliwe