Mimo że najważniejsza gra w świecie marketingu rozgrywa się w internecie, nie powinniśmy zapominać o intensywnym działaniu w “świecie rzeczywistym”, czyli reklamie zewnętrznej. To co przykuje nasz wzrok na ulicy, potrafi zapaść w pamięć równie mocno co materiał ujrzany na ekranie komputera, czy też telefonu. Dlatego też, wielu przedsiębiorców decyduje się na umieszczenie swojej reklamy na służbowym samochodzie, czy też w siedzibie swojej firmy – tak by przypadkowi przechodnie mimowolnie kojarzyli logo firmy. 4font to firma, która w tym zakresie działa długo i intensywnie. Całkiem możliwe, że nie zdajecie sobie sprawy ile samochodów oklejonych pod naszym okiem przykuło kiedyś Waszą uwagę.

Nasza agencja graficzna przygotuje reklamy zewnętrzne od formatu lightbox aż po ogromne reklamy.

agencja kreatywna 4font - reklama zewnętrzna - branding

Obrandowanie budynków

Pomożemy Tobie w całym procesie tworzenia brandingu zewnętrznego.

Branding zewnętrzny to absolutnie priorytetowe działanie wielu rozwijających się firm. Przedsiębiorca, który liczy na to, że jego działalność zostanie zauważona, nie może odpuścić sobie tej kategorii reklamowej. Wykorzystaj wolną powierzchnię w siedzibie swojej firmy i poinformuj potencjalnego klienta kim jesteś i czym się zajmujesz. Solidne, trwałe na ewentualne uszkodzenia pylony witające Twoich gości przed drzwiami wyjściowymi lub podświetlany, podwieszony na wysokości głowy kaseton. To tylko niektóre z możliwości, które oferujemy – jesteśmy nr 1 w zakresie reklamy zewnętrznej na terenie Poznania.

Przygotowujemy:

  • kasetony
  • kasetony podświetlane
  • oznakowanie wewnątrz budynku
  • pylony
agencja kreatywna 4font - reklama zewnętrzna - oklejanie samochodów

oklejanie samochodów

Wiele potrzeba aby być widocznym na ulicach zatłoczonego miasta. Najlepszą formą reklamy jest oklejenie samochodu.

Oklejanie samochodu to kolejna ze skutecznych metod marketingowych w dużym mieście. Na zatłoczonych ulicach Poznania, ciężko nie zwrócić uwagi na kolorowo oklejony samochód – koniecznie z logiem Twojej firmy. W procesie działania na powierzchni auta oferujemy zarówno projektowanie, jak i wykonanie pomysłu. W naszej ofercie znajdziesz folie białe, transparentne i OWV. Z nami na pewno zostaniesz zauważony!

Oferujemy proces oklejania samochodu od koncepcji po wykonanie. Oferujemy możliwości oklejania foliami samochodowymi:

  • białe
  • transparentne
  • OWV
reklama zewnętrzna - banery

Wydruki wielkoformatowe / banery

Przygotowujesz dużą kampanię outdoor’ową? Z nami uda się bez najmniejszych problemów.

Przykładowe prace