Peka

Koncepcja i projekt strony www

projekt koncepcyjny strony www Peka

Projekt koncepcyjny strony www

hr

Nasza agencja reklamowa 4Font przygotowała projekt koncepcyjny nowej strony www i sklepu e-commerce dla naszego wieloletniego klienta firmy Peka, która sprzedaje akcesoria i systemy meblowe. Projekt zakłada wprowadzenie szeregu zmian, które mają poprawić funkcjonalność i estetykę strony oraz ułatwić użytkownikom zakupy.

Projekt koncepcyjny strony został stworzony w programie Adobe XD, który pozwala na tworzenie interfejsów użytkownika w sposób intuicyjny i efektywny. Program umożliwił nie tylko łatwiejsze tworzenie prototypów stron internetowych i aplikacji mobilnych, ale też zapewnił lepszą komunikację z klientem.

Projekt koncepcyjny strony www został pozytywnie oceniony przez firmę Peka. Firma planuje wdrożenie nowych rozwiązań na swojej stronie internetowej w najbliższym czasie.

Zobacz zaprojektowaną przez nas obecną witrynę internetową firmy Peka.

 

e-commerce
e-commerce

Projekt zrealizowany pod e-commerce

Projekt koncepcyjny
Projekt koncepcyjny
UX / UI
UX / UI
Projekt graficzny
Projekt graficzny

Przygotowanie projektów

Projekt w liczbach

hr
45

szablony podstron
a wszystko w Adobe XD

100

godzin pracy
licznych spotkań, ustaleń, testów i analiz

20

nowy ikonek

Nowy sklep e-commerce

hr

W zaproponowanym przez nas projekcie strona internetowa będzie miała zupełnie nowy układ i design. Zaprojektowaliśmy w nowoczesnym i minimalistycznym stylu, a układ strony staraliśmy się uprościć, aby ułatwić użytkownikom nawigację. Sklep e-commerce stanie się bardziej przejrzysty i intuicyjny w obsłudze, a także lepiej dostosowany do urządzeń mobilnych.

Kolorystyka strony będzie nawiązywać do identyfikacji wizualnej firmy Peka. Dominować będą biel, szaro-niebieski, które nadają stronie nowoczesny i elegancki wygląd, natomiast ciemny beż dodaje jej ciepła i przytulności.

Nowa strona internetowa będzie oferować również szereg nowych funkcji, takich jak:

  • Niezwykle dokładny system wyszukiwania produktów, który pozwoli użytkownikom znaleźć dokładnie to, czego szukają.
  • Zaawansowany system filtrowania produktów, który pozwoli użytkownikom wyszukiwać produkty według różnych kryteriów, takich jak cena, kolor czy materiał.
  • Funkcja porównywania produktów, która pozwoli użytkownikom porównać ze sobą różne produkty przed dokonaniem zakupu.
  • Nowy kreator mebli, który pozwoli użytkownikom stworzyć własną kompozycję mebli z produktów oferowanych przez firmę Peka.

Zobacz projekt

hr

Zobacz zaprojektowany przez nas nowy system wyszukiwania i filtrowania produktów.