KUHN

Kuhn Service 1.3.2

CMS KUHN Service App na laptopie

Nowa odsłona aplikacji KUHN Service

hr

Przedstawiamy nową odsłonę aplikacji mobilnej KUHN Service stworzoną specjalnie dla mechaników serwisu Kuhn Maszyny Rolnicze. Zoptymalizowany proces rejestracji oparty na checkliście sprawił, że rejestracja maszyny rolniczej jest jeszcze prostsza. Oprócz tego wprowadziliśmy nową funkcjonalność wysyłania wiadomości w aplikacji. 

Dla naszego klienta cały czas monitorujemy działanie, serwisujemy oraz dokonujemy optymalizacji aplikacji. Dzięki temu aplikacja jest zawsze aktualna i działa bez zarzutu.

 

Projekt graficzny
Projekt graficzny

Przygotowanie projektów

UX / UI
UX / UI
Projekt koncepcyjny
Projekt koncepcyjny

Proces rejestracji

hr

Jedną z najważniejszych zmian w nowej odsłonie aplikacji KUHN Service jest zoptymalizowany proces rejestracji maszyn rolniczych. Proces ten został oparty na checkliście, która pozwala mechanikom rejestrującym maszyny rolnicze na szybkie i łatwe uzupełnienie wszystkich niezbędnych danych. Mechanik może teraz zarejestrować maszynę rolniczą w kilka minut, bez konieczności wypełniania wielu pól.

 

Nowością jest również możliwość wysyłania wiadomości od dilera do mechanika rejestrującego maszynę rolniczą. Dzięki tej funkcjonalności dilerzy mogą szybko i sprawnie kontrolować pracę mechaników. Oprócz tego dealer może udzielić mechanikowi wskazówek lub informacji, które mogą być przydatne w trakcie rejestracji.

 

Nowy CMS

hr

Oprócz nowych funkcjonalności, nowa wersja aplikacji została również wzbogacona o odświeżony wygląd systemu CMS. System CMS to narzędzie, które pozwala administratorom i dilerom na zarządzanie danymi maszyn rolniczych. Przeprojektowaliśmy CMS tak, aby był bardziej przejrzysty i intuicyjny w obsłudze, co usprawniło proces sprawdzania zarejestrowanych maszyn przez naszego klienta.