Dkaren

Kartka świąteczna 2022

grafika karta świąteczna

Czas Świąt Bożego Narodzenia to możliwość na okazanie życzliwości nie tylko rodzinie, ale także współpracownikom i klientom. Dlatego tak popularne są w tym czasie kartki świąteczne. Z okazji Bożego Narodzenia 2022 roku mieliśmy przyjemność zaprojektować kartki świąteczne dla marki Dkaren oraz pasujące do nich koperty świąteczne.

Druk cyfrowy
Druk cyfrowy
Projekt graficzny
Projekt graficzny

Przygotowanie projektów

Copywriting
Copywriting

Przygotowanie tekstów na potrzeby projektu

Cel

hr

Naszym celem było podkreślenie zarówno świątecznego klimatu, jak i charakteru marki produkującej nocną bieliznę. Trzymając się wyznaczonych w CI Dkaren kolorów, wykonaliśmy ilustracje łączące okazję i specyfikę marki. 

Wykonywaliśmy ten projekt od samego początku do końca – od koncepcji po druk. Dzięki temu mięliśmy kontrolę nad każdym etapem, a kartka była gotowa terminowo.

Copywriting

hr

Pisząc tekst do kartki świątecznej dla firmy należy pamiętać, że będzie ona wysyłana do różnych klientów i pracowników, dlatego firmowa kartka świąteczna powinna być jak najbardziej uniwersalna. Warto także pobawić się słowem i tu i ówdzie zahaczyć o  charakter marki, prowadzoną przez nią kampanię, bądź slogan. My zdecydowaliśmy się nawiązać do zimowej kampanii Dkaren, której słowami kluczowymi były „ciepło” i „przytulnie”. Jak Wam się podoba to przemycenie słów? 😉