Arpol

Katalog

projekt graficzny katalogu Arpol i rozkładówka zabudowy nadwozi

Projekt graficzny katalogu

hr

Przygotowaliśmy nową edycję katalogu dla firmy Arpol – lidera na polskim rynku w zakresie produkcji i dystrybucji narzędzi. Celem projektu było stworzenie katalogu reklamowego, który będzie prezentował produkty firmy Arpol w sposób profesjonalny i atrakcyjny. Katalog miał być skierowany do potencjalnych klientów z branży obronnej.

Zaprojektowaliśmy katalog firmowy, tak aby w nowoczesny i przystępny sposób prezentował szeroki asortyment produktów firmy Arpol. Katalog podzielony jest na kilka tematycznych rozdziałów, w których znajdują się szczegółowe opisy poszczególnych narzędzi. Każdy produkt opatrzony jest zdjęciami wysokiej jakości, które pozwalają na dokładne zapoznanie się z jego wyglądem i parametrami.

Przy tego typu pracach bierzemy na siebie nie tylko oprawę graficzną treści katalogu – infografiki i ikonki, ale również przygotowanie nowych fotomontaży, obróbkę kolorystyczną czy wycinanie zdjęć produktowych, by dobrze prezentowały się w towarzystwie tekstów i tabel.
Katalog został przez nas przygotowany w wersji zarówno polskiej jak i angielskiej.

Projekt koncepcyjny
Projekt koncepcyjny
Projekt graficzny
Projekt graficzny

Przygotowanie projektów

Przygotowanie do druku
Przygotowanie do druku
Copywriting
Copywriting

Przygotowanie tekstów na potrzeby projektu

Makieta katalogu

hr

Projektowanie wielostronicowego katalogu jest bardzo złożonym procesem. Specjalnie na życzenie naszego klienta przygotowaliśmy makietę katalogu, w której starannie zaplanowaliśmy rozłożenie treści oraz wszystkich elementów graficznych katalogu. Makieta ta nie tylko pomogła nam w pracy, ale również zwizualizowała klientowi to jak wyglądać będzie katalog reklamowy bez konieczności projektowania na gotowo wielu rozkładówek.