Arpol

Materiały reklamowe na targi 

materiały reklamowe na targi - katalog i film

Oprawa graficzna na stoisko targowe

hr

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego to jedno z najważniejszych wydarzeń na światowej mapie przemysłu obronnego. To miejsce, gdzie najnowsze osiągnięcia w dziedzinie technologii obronnych, uzbrojenia, i sprzętu wojskowego spotykają się z przedstawicielami wojskowych sił zbrojnych, decydentami politycznymi oraz przedsiębiorcami z całego świata.

Jednym z wystawców na tych prestiżowych targach była firma Arpol Narzędzia Profesjonalne, dla której nasza agencja reklamowa 4font przygotowała szereg materiałów reklamowych niezbędnych do zaprezentowania się na tym evencie.

Dla firmy przygotowaliśmy:

  • katalog
  • ulotki produktowe
  • film pokazowy
  • grafika na stoisko targowe

Katalog

hr

Jednym z najważniejszych materiałów reklamowych na targi jest zaprojektowany przez naszą agencję reklamową 54 stronicowy katalog.  Jego zadaniem była nie tylko prezentacja produktów firmy Arpol ale również przedstawienie samej firmy, jej historii oraz jej wartości.

Prosty i minimalistyczny design katalogu podkreśla profesjonalizm marki, a mnogość infografik w ciekawy sposób przedstawia najważniejsze informacje o firmie oraz o jej produktach.

Projekt graficzny
Projekt graficzny

Przygotowanie projektów

Copywriting
Copywriting

Przygotowanie tekstów na potrzeby projektu

Przygotowanie do druku
Przygotowanie do druku

Ulotki

hr

Targi Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego to nie tylko okazja do podjęcia ciekawych rozmów z osobami z branży, ale również świetna możliwość wypromowania swojego produktu.

Właśnie w tym celu powstały projekty ulotek prezentujących dwa flagowe produkty marki Arpol:

Mobilny Modułowy Zasobnik Wymienny MMZW oraz Przyczepy PWS AERO.

Nasza agencja reklamowa zaproponowała, aby zastosować w projektach te same rozwiązania graficzne, które wprowadziliśmy w katalogu tworząc tym samym serię wizualnie spójnych materiałów reklamowych na targi.

Projekt graficzny
Projekt graficzny

Przygotowanie projektów

Przygotowanie do druku
Przygotowanie do druku
Druk cyfrowy
Druk cyfrowy

Film pokazowy

hr

W dzisiejszych czasach nic nie przyciąga klienta tak jak zastosowanie niestandardowej formy reklamy. Na takie właśnie rozwiązanie zdecydowała się firma Arpol, dla której przygotowaliśmy krótki filmik pokazowy przedstawiający nie tylko najważniejsze informacje o marce, ale również o jej produktach.

Zastosowane animacje w formie reklamy są ciekawą odmianą tradycyjnej formy drukowanej i na pewno zaintrygują potencjalnego klienta!

Filmy
Filmy
Produkcja i montaż
Produkcja i montaż

Grafika na stoisko

hr

Dodatkowo zaprojektowaliśmy grafikę na ściankę stoiska targowego, na tle której prezentowane były

narzędzia przeznaczone do obsługi czołgów ABRAMS oraz K2 i pojazdów COUGAR.

Wielkoformatowe projekty przyciągają wzrok i gwarantują zainteresowanie stoiskiem.

Projekt graficzny
Projekt graficzny

Przygotowanie projektów