Wiele potrzeba aby być widocznym na ulicach zatłoczonego miasta. Najlepszą formą reklamy jest oklejanie samochodu. 4font to firma, która w tym zakresie działa długo i intensywnie. Całkiem możliwe, że nie zdajecie sobie sprawy ile samochodów oklejonych pod naszym okiem przykuło kiedyś Waszą uwagę.

agencja kreatywna 4font - reklama zewnętrzna - oklejanie samochodów

Twoja mobilna reklama

Oklejanie samochodu to kolejna ze skutecznych metod marketingowych w dużym mieście.  Mobilna reklama skupi na sobie miliony spojrzeń uczestników ruchu drogowego i będzie pracować za darmo na pozytywny wizerunek Twojej firmy.

Nieoklejone pojazdy są anonimowe w ruchu miejskim. Jeżeli natomiast zostaną ozdobione specjalnie zaprojektowanymi materiałami zawierającymi nazwę, adres i zarys działalności firmy, za każdym razem kiedy jadą do klienta lub w innym celu, zainteresować mogą setki potencjalnych kontrahentów. W ten sposób znacząco zwiększysz rozpoznawalność i zainteresowanie Twoją firmą.

Nasze doświadczenie

Na zatłoczonych ulicach Poznania, ciężko nie zwrócić uwagi na kolorowo oklejony samochód – koniecznie z logiem Twojej firmy. W procesie działania na powierzchni auta oferujemy zarówno projektowanie, jak i wykonanie pomysłu. Z nami na pewno zostaniesz zauważony!

4font to firma, która w tym zakresie działa długo i intensywnie. Całkiem możliwe, że nie zdajecie sobie sprawy ile samochodów oklejonych pod naszym okiem przykuło kiedyś Waszą uwagę.

Oferujemy proces oklejania samochodu od koncepcji po wykonanie. Oferujemy możliwości oklejania foliami samochodowymi:

  • białe
  • transparentne
  • OWV

 

 

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

 

napisz do nas

odpiszemy najszybciej jak to możliwe