Zaplecione historie

Album i aplikacja 3D

album i aplikacja 3D

 

Nowy sposób na poznanie nietypowych

form sztuki

 

Stworzyliśmy album oraz aplikację AR z okazji IV Światowego Festiwalu Wikliny i Plecionkarstwa.

3D
3D

Przygotowanie grafiki w 3D

Projekt graficzny
Projekt graficzny

Przygotowanie projektów

Projekt koncepcyjny
Projekt koncepcyjny
UX / UI
UX / UI

Nasz cel

hr

Dla niektórych plecionkarstwo może wydawać się nudne, łatwe lub po prostu głupie. Dla nas jest wręcz przeciwnie. Jesteśmy świadomi, że plecionkarstwo to nie tylko zajęcie, ale i sztuka. Artysta musi mieć wiele cierpliwości, aby spod jego rąk powstało coś pięknego, niepowtarzalnego… Dlatego, aby przybliżyć innym tę formę sztuki, zdecydowaliśmy się na stworzenie albumu dokumentującego IV Światowy Festiwal Wikliny i Plecionkarstwa oraz powiązanej z nim aplikacji.

Album

hr

Jest on podzielony na kilka rozdziałów, z czego każdy z nich opisuje osobną część festiwalu. Możesz dowiedzieć się z nich wielu ciekawych rzeczy na temat kultur świata, poznać gości festiwalu czy obejrzeć cudowne prace konkursowiczów.
Album pełen jest przepięknych zdjęć oraz grafik, które wręcz cieszą oko.

Aplikacja

hr

Aplikacja 3D jest naprawdę ciekawym uzupełnieniem albumu. Pozwala na wyświetlenie obiektów w 3D, dzięki czemu możesz dokładnie przyjrzeć się cudownym dziełom uczestników konkursu. Możliwość dowolnego obracania prac to kolejna interesująca opcja , z której dzięki niej możesz skorzystać.

OBEJRZYJ, JAK DZIAŁA APLIKACJA

 

Efekty naszej pracy

 

Dzięki pełnemu zaangażowaniu wszystkich członków naszego zespołu udało nam się wspólnymi siłami stworzyć ponad 1000 grafik osadzonych na 388 stronach całego albumu. 

Ciężka praca doprowadziła nas również do ukończenia aplikacji, w której widnieje ponad 50 zdjęć z możliwością podglądu z każdej możliwej strony. W ramach aplikacji stworzyliśmy też 5 filmów wideo, 10 prezentacji oraz 10 galerii zdjęć.

Takie efekty nie byłby możliwe bez pełnego zaangażowania w naszą pracę.

Album w liczbach

hr
388

stron

1000

grafik

Aplikacja w liczbach

hr
50

zdjęć 360°

5

filmów wideo

10

prezentacji

10

galerii zdjęć