Elektroklim

Katalog

katalog Elektroklim

Firma Elektroklim to lider w projektowaniu, realizacji i serwisowaniu instalacji elektroenergetycznych oraz teletechnicznych w obiektach przemysłowych. Aby zaprezentować swoje możliwości, firma zdecydowała się stworzyć katalog firmowy. 

Projekt graficzny katalogu został powierzony naszej agencji marketingowej 4font.

 

Copywriting
Copywriting

Przygotowanie tekstów na potrzeby projektu

Projekt graficzny
Projekt graficzny

Przygotowanie projektów

Przygotowanie do druku
Przygotowanie do druku

Nasza agencja miała przyjemność przeprowadzić cały proces produkcji katalogu.
Od wstępnych koncepcji, przez projekt graficzny po druk końcowego nakładu – współpraca przy tym projekcie była prawdziwą przyjemnością!

Nasza praca nad projektem obejmowała następujące etapy:

  • koncepcja graficzna katalogu
  • przygotowanie makiety
  • obróbka materiału zdjęciowego
  • projekt graficzny katalogu
  • stworzenie i redakcja tekstów
  • stworzenie infografik
  • przygotowanie projektu do druku oraz publikacji w Internecie
  • druk nakładu w technice offsetowej

Katalog w liczbach

hr
30

infografik

120

stron ze zdjęciami realizacji

20

tekstów

zarówno po polsku jak i angielsku

95

godzin pracy

Projekt graficzny katalogu

hr

Prace nad katalogiem trwały kilkanaście miesięcy. W tym czasie agencja 4font współpracowała z firmą Elektroklim, aby stworzyć katalog firmowy, który będzie odzwierciedlał jej profesjonalizm i doświadczenie. Zaproponowaliśmy, aby katalog był utrzymany w minimalistycznym i eleganckim styl, z wykorzystaniem bieli i błękitu, czyli kolorów zgodnych z identyfikacją wizualną firmy Elektroklim.

Katalog ma 136 stron i i przekrojowo prezentuje realizacje firmy Elektroklim, rozsiane nie tylko na terenie całej Polski, ale również w innych krajach Europy.

Imponujące zdjęcia realizacji najlepiej prezentują rozmach działalności firmy Elektroklim. W projekcie graficznym katalogu postawiliśmy na minimalizm. Elementy graficzne i typograficzne stanowią w tym projekcie tylko dopełnienie całości. Przygotowując infografiki towarzyszące rozdziałom dbaliśmy o ich czytelność i prostotę.

Przy tworzeniu tekstów do katalogu ważne było dla nas nie tylko przekazanie suchych faktów o działalności firmy, ale również przedstawienie naszego partnera jako firmy odpowiedzialnej społecznie i ekologicznie.

Katalog firmowy został przygotowany w formie dwujęzycznej, w językach polskim i angielskim.

 

Przygotowanie do druku

hr

Po zakończeniu prac nad tekstami oraz projektem graficznym przygotowaliśmy katalog do druku i przeprowadziliśmy cały proces produkcji. Dzięki lakierowaniu na wysoki połysk katalog jest nie tylko elegancki, ale również odporny na uszkodzenia.

We współpracy z firmą Elektroklim udało się nam stworzyć eleganckie wydawnictwo, które stanowi doskonałe narzędzie marketingu na rynku instalacyjnym.