Reklama zewnętrzna towarzyszy nam właściwie na każdym kroku. Może występować w formie małej ulotki lub ogromnego banera a jej historia sięga początków działalności usługowej człowieka. W obecnych czasach taką formę reklamy można spotkać praktycznie każdego dnia w miejscach, które charakteryzują się sporym natężeniem ruchu między innymi: na zatłoczonych drogach, w galeriach handlowych oraz w innych bardziej strategicznych punktach miasta.

agencja kreatywna 4font - reklama zewnętrzna - branding

Branding zewnętrzny

Podstawowym założeniem brandingu jest budowanie świadomości marki. Świadomość marki natomiast zbudowana na przemyślanych fundamentach pozwoli na stworzenie długotrwałej więzi z klientem i ułatwi działania marketingowe.

Branding zewnętrzny to absolutnie priorytetowe działanie wielu rozwijających się firm. Przedsiębiorca, który liczy na to, że jego działalność zostanie zauważona, nie może odpuścić sobie tej kategorii reklamowej. Wykorzystaj wolną powierzchnię w siedzibie swojej firmy i poinformuj potencjalnego klienta kim jesteś i czym się zajmujesz.

Nasze doświadczenie

Pomożemy Tobie w całym procesie tworzenia brandingu zewnętrznego.

Jesteśmy w stanie zapewnić całkowite oznakowanie obiektów handlowych, jak i firm. Dbamy o to, aby wszystkie materiały reklamowe pasowały do siebie i stanowiły spójną całość. Solidne, trwałe na ewentualne uszkodzenia pylony witające Twoich gości przed drzwiami wyjściowymi lub podświetlany, podwieszony na wysokości głowy kaseton. To tylko niektóre z możliwości, które oferujemy – jesteśmy nr 1 w zakresie reklamy zewnętrznej na terenie Poznania.

Nasze realizacje

 

 

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

 

napisz do nas

odpiszemy najszybciej jak to możliwe