W dzisiejszym świecie nowe wynalazki w praktycznie niezauważalny sposób stają się częścią naszego codziennego życia. Niezwykle ciekawym przypadkiem jest branża VR, która jeszcze kilka lat temu praktycznie nie istniała, a dziś ma swój istotny udział w reklamie i marketingu.

postać z goglami VR z logiem 4font

Wirtualna i poszerzona rzeczywistość

Dzięki nam możesz zapewnić swoim klientom niezapomniane doświadczenie. Wirtualna rzeczywistość pozwoli Ci na zaprezentowanie się w nowoczesny sposób.

Nasze aplikacje VR są niezwykle angażujące i pozwalają użytkownikom na praktycznie nieograniczoną wolność. Jest to niezwykle innowacyjne, gdyż nie każda agencja daje możliwość ukazania Twojego produktu lub usługi w tak ciekawy sposób.

Nie da się ukryć, że takie rozwiązania cieszą się znacznie większym zainteresowaniem wśród klientów, niż pojedyncza grafika i ogrom tekstu w treści posta. Ten wzrost zainteresowania sprawi, że zostaniesz zapamiętany, co z kolei można przekuć oczywiście w zysk. Potencjalni klienci wybiorą właśnie Twoje usługi i osiągniesz cele sprzedażowe!

Nasze prace

Możemy się pochwalić zaprojektowaniem i stworzeniem następujących prac:

  • aplikacją AR z okazji IV Światowego Festiwalu Wikliny i Plecionkarstwa
  • aplikację poszerzonej rzeczywistości dla firmy Peka
  • aplikacją 4font Kartka Świąteczna”, która jest nietypową kartkę wysłaną pocztą do naszych Klientów, na której znajdował się link do gry z rozszerzoną rzeczywistością
  • aplikacją Peka apps” – aplikacją rozszerzonej rzeczywistości na potrzeby firmy Peka, będącą ciekawym uzupełnieniem jej katalogu

 

 

 

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

 

napisz do nas

odpiszemy najszybciej jak to możliwe