Peka

Katalog i aplikacja rozszerzonej rzeczywistości

katalog Peka

 

Zaproś ergonomię do

swojego domu

 

Stworzyliśmy katalog firmowy oraz aplikację rozszerzonej rzeczywistości na potrzeby firmy Peka.

3D
3D

Przygotowanie grafiki w 3D

Projekt graficzny
Projekt graficzny

Przygotowanie projektów

Projekt koncepcyjny
Projekt koncepcyjny
UX / UI
UX / UI

Nasz cel

hr

Doskonale wiemy, że liczy się to, co jest w środku. Jesteśmy też świadomi, jak istotne są porządek i ergonomia w naszym życiu. Chcielibyśmy, aby te dwie zasady zostały zachowane również w naszych domach.

Dlatego, aby pomóc innym przestrzegać tych dwóch reguł, podjęliśmy wyzwanie, jakim było stworzenie katalogu firmowego oraz aplikacji rozszerzonej rzeczywistości będącej jego ciekawym uzupełnieniem.

Katalog Peka

hr

Znajdziesz w nim setki pomysłów na ulepszenie swojej kuchni, łazienki oraz garderoby, przejrzyste ilustracje pokazujące konstrukcje mechanizmów oraz inspirujące zdjęcia wnętrz. Jest to idealne rozwiązanie, gdy nie masz pojęcia, od czego zacząć zmiany.

Aplikacja

hr

Aplikacja z rozszerzoną rzeczywistością została stworzona po to, abyś mógł bliżej poznać urządzenia z katalogu. Możesz dzięki niej dokładnie przyjrzeć się produktom, które Cię interesują, obejrzeć animacje przedstawiające działanie mechanizmów, a nawet zainspirować się gotowymi zestawami kuchennymi. Każdy przyrząd został dodatkowo krótko opisany.

OBEJRZYJ, JAK DZIAŁA APLIKACJA

Efekty naszej pracy

 

Ogromne zaangażowanie całego zespołu przyniosło nam owocne efekty zarówno w pracy nad albumem jak i aplikacją. Udało nam się zebrać ponad 1500 grafik w 351 stronach albumu. Nasza aplikacja mobilna zyskała uznanie wśród użytkowników jako przydatne narzędzie w pracy z klientami.

Album w liczbach

hr
351

stron

1500

grafik

Aplikacja w liczbach

hr
150

modeli 3D

40

animacji

2000

grafik