KUHN

Materiały graficzne na AGRO SHOW 2022

logo Kuhn - branding

AGRO SHOW - targi rolnicze

hr
Projekt graficzny
Projekt graficzny

Przygotowanie projektów

Produkcja i montaż
Produkcja i montaż

Targi AGRO SHOW to międzynarodowa impreza, którą co roku odwiedza ponad 100 tysięcy zwiedzających związanych z branżą rolniczą. Od wielu lat mamy przyjemność pomagać firmie Kuhn Polska w wyróżnieniu się z tłumu wystawców. Poniżej możecie zobaczyć nasze tegoroczne realizacje.

Marka Kuhn wśród profesjonalnych rolników cieszy się doskonałą renomą. W trakcie targów prezentuje jedno z największych stoisk. Masywny napis KUHN XXL zbudowany z wodoodpornego tworzywa PMMA od razu rzucał się w oczy i informował, jakich maszyn mogą spodziewać się w tym miejscu uczestnicy targów. Wysokie maszty z firmowymi flagami pozwalają dostrzec stoisko KUHN z daleka.

Materiały graficzne

hr

Chyba wszyscy się zgodzimy, że najlepsza reklama to ta, która przyciągnie uwagę i zostanie zapamiętana…

Na targach trzeba się wyróżnić, a nic tak nie przyciąga wzroku jak uśmiechnięta życzliwie hostessa. Po długich naradach, w końcu udało nam się znaleźć idealną modelkę reprezentującą tegoroczne stoisko Kuhn. Zadbaliśmy o jej makijaż, odpowiedni strój i voilà – wzorowa hostessa była gotowa. Jej urok (jak i ponętne kształty) sprawiły, że koło stoiska Kuhn Polska nie można było przejść obojętnie.

 

Informatory i prezentery

hr

Maszyny rolnicze mają wiele funkcji, o których pewnie wielu z nas się nawet nie śniło, dlatego oczywiście nie mogło zabraknąć przejrzystych, minimalistycznych informatorów.

Jednak marka Kuhn to nie tylko potężne pojazdy. Aby ciekawie wyeksponować mniejsze elementy maszyn zaprojektowaliśmy estetyczne prezentery z plexi. Części maszyn prezentowane były na podłożu wyłożonym ziemią.

Namiot - stoisko z aplikacjami mobilnymi

hr

Współczesne rolnictwo to bardzo innowacyjna gałąź gospodarki. Rolnicy w swej codziennej pracy coraz częściej wykorzystują aplikacje mobilne, narzędzia geolokalizacji a także współpracują z naukowcami w celu np. dokładnej analizy prób glebowych. Na targi przygotowaliśmy specjalne stoisko-namiot, aby zaprezentować najbardziej innowacyjne technologie wykorzystywane w działalności firmy KUHN.

Swoją drogą, mieliśmy także okazję stworzyć aplikację mobilną dla marki KUHN.