Bona

Wypożyczalnia maszyn online

strona Bona wypożyczalnia maszyn

Strona www

hr

Wypożyczalnia maszyn Bona to nasz kolejny zrealizowany z sukcesem projekt strony www.

Firma Bona Polska, jest liderem w branży podłóg drewnianych. Dla tego Klienta zaprojektowaliśmy i zaprogramowaliśmy podstronę umożliwiającą firmom wypożyczenie maszyn między innymi do szlifowania, pielęgnacji i konserwacji podłóg.

e-commerce
e-commerce

Projekt zrealizowany pod e-commerce

UX / UI
UX / UI
Projekt graficzny
Projekt graficzny

Przygotowanie projektów

Programowanie
Programowanie

Stworzenie kodu źródłowego

Cel

hr

Planując projekt takiej strony musimy pamiętać o jej przeznaczeniu – musi być funkcjonalna i przejrzysta. Pierwszym etapem jest zawsze rozmowa z Klientem i przyjęcie lub wspólne stworzenie briefu, który pomoże zrozumieć potrzeby Klienta i ukierunkuje nas na odpowiednie tory pod względem wymagań branżowych.

Aby strona nie tylko spełniła swoje zadanie, ale była także przyjemna w obsłudze proponujemy autorskie rozwiązania, by usprawnić działanie i poruszanie się po serwisie.

Tworzymy czytelne i estetyczne infografiki i ikony – dbamy, by każdy element był przemyślany oraz nadawał stronie charakteru zgodnego z misją marki.

Na potrzeby wypożyczalni maszyn Bona wykonaliśmy nie tylko projekt graficzny strony, ale również w ramach prac nad UX uprościliśmy proces rezerwacji maszyn online. Dzięki naszym rozwiązaniom klienci firmy Bona mogą cieszyć się wypożyczonym sprzętem po przejściu kilku prostych i szybkich kroków na stronie www.

Po zakończeniu projektowania wykonaliśmy całość prac programistycznych oraz jak zawsze przygotowaliśmy dla Klienta instrukcję obsługi systemu CMS zbudowanego na WordPressie.