Arpol

Katalog

okładka katalogu Arpol i rozkładówka zabudowy nadwozi

Katalog

Arpol katalog 2023 | Agencja reklamowa 4FONT

Przygotowaliśmy nową edycję katalogu dla firmy Arpol – lidera na polskim rynku w zakresie produkcji i dystrybucji narzędzi. 

Zaprojektowaliśmy katalog, tak aby w nowoczesny i przystępny sposób prezentował szeroki asortyment produktów firmy Arpol. Katalog podzielony jest na kilka tematycznych rozdziałów, w których znajdują się szczegółowe opisy poszczególnych narzędzi. Każdy produkt opatrzony jest zdjęciami wysokiej jakości, które pozwalają na dokładne zapoznanie się z jego wyglądem i parametrami.

Przy tego typu pracach bierzemy na siebie nie tylko oprawę graficzną treści katalogu – infografiki i ikonki, ale również przygotowanie nowych fotomontaży, obróbkę kolorystyczną czy wycinanie zdjęć produktowych, by dobrze prezentowały się w towarzystwie tekstów i tabel.
Katalog został przez nas przygotowany w wersji zarówno polskiej jak i angielskiej.

Projekt koncepcyjny
Projekt koncepcyjny
Projekt graficzny
Projekt graficzny

Przygotowanie projektów

Przygotowanie do druku
Przygotowanie do druku
Copywriting
Copywriting

Przygotowanie tekstów na potrzeby projektu

Makieta katalogu

Arpol katalog 2023 | Agencja reklamowa 4FONT

Projektowanie wielostronicowego katalogu jest bardzo złożonym procesem. Specjalnie na życzenie naszego klienta przygotowaliśmy makietę katalogu, w której starannie zaplanowaliśmy rozłożenie treści oraz wszystkich elementów graficznych katalogu. Makieta ta nie tylko pomogła nam w pracy, ale również zwizualizowała klientowi to jak wyglądać będzie katalog bez konieczności projektowania na gotowo wielu rozkładówek.