Postęp technologiczny w dzisiejszych czasach sprawia, że nawet ludziom pozostającym w branży niekiedy trudno jest nadążyć za nowościami. Kolejne wynalazki szybko stają się częścią życia codziennego. Obecnie coraz prężniej rozwija się branża VR, o której jeszcze kilka lat temu nie słyszał niemal nikt. Teraz natomiast VR może stać się naprawdę skutecznym narzędziem marketingu.

Sekret popularności VR

Popularność virtual reality związana jest przede wszystkim z zasadą, że nowe technologie zawsze budzą duże zainteresowanie. Dzięki temu organizując pokazy filmów 360 czy prezentując VR na targach można przyciągnąć znacznie więcej osób niż konkurencja. Ludzie chętnie próbują tego, co nowe, jeszcze nieznane i co może zaoferować im niesamowite doznania. Tymczasem branża VR oferuje różnorodne przeżycia i wiele możliwości.

VR w marketingu

Wykorzystanie virtual reality w marketingu to jedno z pierwszych zastosowań wirtualnej rzeczywistości we współczesnych czasach. Przede wszystkim dlatego, że VR wymaga zaangażowania, a to właśnie zaangażowanie jest obecnie najważniejszym aspektem w branży marketingowej. Zakładając gogle VR i słuchawki można odciąć się od realnego świata i odbierać informacje jedynie z wirtualnej rzeczywistości, tym samym wykazując pełne zainteresowanie prezentowaną treścią.

Aplikacje virtual reality

Angażujące kampanie VR tworzone są z myślą o konkretnym użytkowniku. Poprzez skupienie się na konkretnej grupie docelowej możliwe jest zadbanie o odpowiedni przekaz zapewniony dzięki aplikacji virtual reality. Najważniejsze, by osoba korzystająca z aplikacji zapragnęła danego produktu czy danej usługi. Najprostszym sposobem jest wywołanie silnych, bliskich emocji oraz stworzenie angażującej reklamy.

Skuteczne aplikacje

Jak już wiadomo, aplikacje virtual reality mają przede wszystkim angażować, a to zaangażowanie najlepiej sprawdzać po reakcjach użytkowników. Najważniejsze jest wywołanie dobrego pierwszego wrażenia i oddziaływanie na emocje. Im większa reakcja i silniejsze emocje, tym większa i bardziej skuteczna sprzedaż danego produktu.

Z czego składa się identyfikacja wizualna?

więcej

Witam na stronie

Nasza nowa strona www zawiera prace które dotychczas zrealizowaliśmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

więcej

Virtual Reality - nowe narzędzie do marketingu?

Kolejne wynalazki szybko stają się częścią życia codziennego. Obecnie coraz prężniej rozwija się branża VR, o której jeszcze kilka lat temu nie słyszał niemal nikt.

więcej

Święta tuż tuż

Specjalnie na święta przygotowaliśmy kolejną odsłonę naszej gry. Zapraszamy do zabawy.

więcej

Rola typografii w projektowaniu

Typografia w projektowaniu graficznym odgrywa kluczową rolę. Dlaczego warto o nią zadbać? Jaka jest jej rola?

więcej

Już wkrótce dostępna nowa usługa

Chcesz zachować wakacyjne wspomnienia? Przygotuj swoje zdjęcia i skorzystaj z dostępnego wkrótce kreatora aby stworzyć niepowtarzalne kalendarze na rok 2018. Już wkrótce dostępny.

więcej

Jak stworzyć dobre corporate video?

więcej

Jak można reklamować firmę?

Posiadanie własnej firmy to dla wielu spełnienie marzeń, zwieńczenie ich dotychczasowych osiągnięć na polu zawodowym. Samo założenie firmy nie gwarantuje jednak sukcesu. Należy o nią nieustannie dbać, między innymi poprzez reklamę. To najprostszy ze sposobów pozyskiwania klientów. W jaki sposób można zatem reklamować firmę tak, aby osiągnąć zamierzone cele?

więcej

Do czego stosowany jest druk cyfrowy?

Druk wynaleziono już w 1410 roku i jak się okazało na zawsze odmienił on oblicze świata. To dzięki niemu książki zaczęto produkować na masową skalę, a wydawane gazety i pisma codziennie mogły trafić do swoich czytelników. Od tamtego czasu minęło jednak sporo, a wynalazek ten służy do znacznie większej liczby zadań. Przede wszystkim dzisiaj do naszej dyspozycji istnieją różne metody druku. Spośród nich wyróżnić można chociażby ten cyfrowy. Co warto wiedzieć na jego temat?

więcej

Dlaczego warto reklamować firmę za pomocą animacji?

Wraz z technologicznym postępem zmieniają się także formy reklamy. To, co jeszcze parę lat temu podnosiło słupki sprzedaży, dziś może już w ogóle nie działać. Animacja reklamowa to obecnie jedno z najbardziej efektywnych działań marketingowych. Poznajmy zalety tego rozwiązania.

więcej

Cechy skutecznego katalogu reklamowego

więcej

Aplikacje mobilne dla firm - dlaczego warto?

więcej