Posiadanie własnej firmy to dla wielu spełnienie marzeń, zwieńczenie ich dotychczasowych osiągnięć na polu zawodowym. Samo założenie firmy nie gwarantuje jednak sukcesu. Należy o nią nieustannie dbać, między innymi poprzez reklamę. To najprostszy ze sposobów pozyskiwania klientów. W jaki sposób można zatem reklamować firmę tak, aby osiągnąć zamierzone cele?

Tradycyjne formy reklamy

Bez względu na to z jakich grup społecznych bądź przedziałów wiekowych są nasi klienci, reklama tradycyjna wciąż ma się świetnie. Absolutnie nie możemy więc o niej zapominać. Być może ulotki, wkładane za wycieraczki samochodów na parkingu, powoli odchodzą już do lamusa, ale inne formy tradycyjnego marketingu wciąż skutkują pozytywnym odbiorem i wzrostem liczby klientów. Doskonałym przykładem jest tutaj reklama zewnętrzna Poznań i inne duże miasta to doskonałe lokalizacje na jej zamontowanie. W tym celu możemy wynająć część fasady któregoś z budynków w centrum, bądź skorzystać ze specjalnie przygotowanych billboardów. Forma przekazu jest tutaj dowolna, najlepiej jednak będzie powierzyć ten projekt specjaliście.

Potęga Internetu

W dzisiejszych czasach nie możemy zapominać również o potrzebie działań marketingowych, prowadzonych w świecie wirtualnym. Zadbajmy o pozycjonowanie strony naszej firmy w wyszukiwarkach internetowych, załóżmy również profile w popularnych mediach społecznościowych. Możemy tam dzielić się ciekawymi zdjęciami z życia firmy czy najnowszymi produktami z naszej oferty. Tak samo jak w przypadku reklamy zewnętrznej, i w Internecie możemy wykupić przestrzeń reklamową w postaci bannerów czy krótkich form wideo.

Firmowe gadżety

To kolejny pomysł, który nigdy nie wychodzi z mody. Firmowe gadżety, które wręczamy naszym klientom, żyją własnym życiem, nieustannie reklamując nasze usługi. Ich koszt jest zazwyczaj niewielki, a efekty mogą przejść nasze najśmielsze oczekiwania. Zainwestujmy zatem w firmowe długopisy, kalendarze, kubki lub smycze. Wyeksponujmy je również w samej siedzibie naszej firmy.

Z czego składa się identyfikacja wizualna?

więcej

Witam na stronie

Nasza nowa strona www zawiera prace które dotychczas zrealizowaliśmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

więcej

Virtual Reality - nowe narzędzie do marketingu?

Kolejne wynalazki szybko stają się częścią życia codziennego. Obecnie coraz prężniej rozwija się branża VR, o której jeszcze kilka lat temu nie słyszał niemal nikt.

więcej

Święta tuż tuż

Specjalnie na święta przygotowaliśmy kolejną odsłonę naszej gry. Zapraszamy do zabawy.

więcej

Rola typografii w projektowaniu

Typografia w projektowaniu graficznym odgrywa kluczową rolę. Dlaczego warto o nią zadbać? Jaka jest jej rola?

więcej

Już wkrótce dostępna nowa usługa

Chcesz zachować wakacyjne wspomnienia? Przygotuj swoje zdjęcia i skorzystaj z dostępnego wkrótce kreatora aby stworzyć niepowtarzalne kalendarze na rok 2018. Już wkrótce dostępny.

więcej

Jak stworzyć dobre corporate video?

więcej

Jak można reklamować firmę?

Posiadanie własnej firmy to dla wielu spełnienie marzeń, zwieńczenie ich dotychczasowych osiągnięć na polu zawodowym. Samo założenie firmy nie gwarantuje jednak sukcesu. Należy o nią nieustannie dbać, między innymi poprzez reklamę. To najprostszy ze sposobów pozyskiwania klientów. W jaki sposób można zatem reklamować firmę tak, aby osiągnąć zamierzone cele?

więcej

Do czego stosowany jest druk cyfrowy?

Druk wynaleziono już w 1410 roku i jak się okazało na zawsze odmienił on oblicze świata. To dzięki niemu książki zaczęto produkować na masową skalę, a wydawane gazety i pisma codziennie mogły trafić do swoich czytelników. Od tamtego czasu minęło jednak sporo, a wynalazek ten służy do znacznie większej liczby zadań. Przede wszystkim dzisiaj do naszej dyspozycji istnieją różne metody druku. Spośród nich wyróżnić można chociażby ten cyfrowy. Co warto wiedzieć na jego temat?

więcej

Dlaczego warto reklamować firmę za pomocą animacji?

Wraz z technologicznym postępem zmieniają się także formy reklamy. To, co jeszcze parę lat temu podnosiło słupki sprzedaży, dziś może już w ogóle nie działać. Animacja reklamowa to obecnie jedno z najbardziej efektywnych działań marketingowych. Poznajmy zalety tego rozwiązania.

więcej

Cechy skutecznego katalogu reklamowego

więcej

Aplikacje mobilne dla firm - dlaczego warto?

więcej